Aktualności

Nowe materiały dydaktyczne do nauki religii dla pięciolatków i I klasy szkoły podstawowej

Materiały dydaktyczne do nauki religii dzieci 5-letnich "Jesteśmy rodziną Boga" w formie płyty CD zawierają nagrania 22 utworów religijnych w wersjach instrumentalno-wokalnej oraz instrumentalnej (śpiewa schola z Pułtuska z par. pw. św. Mateusza pod przewodnictwem ks. Jacka Zakrzewskiego) przewidzianych do wykorzystania wraz z podręcznikiem dla pięciolatków wydanym przez Płocki Instytut Wydawniczy.

Pomocą dydaktyczną przygotowaną z myślą o nauczycielach religii klasy I szkoły podstawowej jest płyta zawierająca program do wykorzystania na tablicy interaktywnej. Multibook jest elektronicznym odwzorowaniem podręcznika "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa" i zawiera liczne ćwiczenia oraz materiały audiowizualne do wykorzystania w trakcie lekcji religii.  Na płycie znajdują się między innymi piosenki w wersji instrumentalnej i wokalnej w wykonaniu scholi z par. pw. Matki Bożej Fatimskiej w Ciechanowie pod przewodnictwem ks. Jarosława Korniaka. Teksty biblijne i opowiadania czyta p. Jarosław Malarski, lektor z Katolickiego Radia Płock.

Obydwie publikacje można nabyć w Płockim Instytucie Wydawniczym.